Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.


Nyhetsmail

Motta nyheter per epost.
Produsent:
Siqura (5)
Produkttype:
Rack (19)
<< 1 2
MT-440C-SL American Fibertek MT-440C-SL - 4-kanals video sender (1300 nm). 1xSM. Stand-alone. 24VAC center tap
MTM-1 American Fibertek MTM-1 - 1-kanals miniatyr (plasseres i k amerahus) videosender (850nm) over 1xMM,
MTM-100 American Fibertek MTM-100 1-kanals videosender 850nm multimode, 12VDC
MTM-1400 American Fibertek MTM-1400 - video to-veis data (RS-422) sender. 1xMM. Stand-alone. 12VDC
MTM-1485 American Fibertek MTM-1485 - video og to-veis data (RS-485 ) sender. 1xMM. Stand-alone. 12VDC
MTM-1485-2F8 American Fibertek MTM-1485-2F8 - video og to-veis data (RS -485) sender. 2xMM. Stand-alone. 12VDC
MTM-3 American Fibertek MTM-3 - 1-kanals miniatyr (plasseres i k amerahus) videosender (1300nm) over 1xMM
RR-440C-SL American Fibertek RR-440C-SL - 4-kanals video mottaker 1300nm, 1xSM, rackmodul
RRM-100 American Fibertek RRM-100 - 1-kanals videomottaker rackmodul 850nm multimode
RRM-1400 American Fibertek RRM-1400 - video receiver/ data 2x RS-422  1xMM. For SR-20 rack
RRM-1485 American Fibertek RRM-1485 - video og to-veis data (RS-485 ) mottaker. 1xMM. For SR-20 rack.
RRM-1485-2F8 American Fibertek RRM-1485-2F8 - video og to-veis data (RS -485) mottaker. 2xMM. For SR-20 rack.
RRM-30 American Fibertek RRM-30 - 3-kanals videomottaker (850nm) over 3xMM, for SR-20 rack, 12VDC
RT-440C-SL American Fibertek RT-440C-SL - 4-kanals video sender 1300nm, 1xSM,  rack modul
RTM-1485 American Fibertek RTM-1485 - video og to-veis data (RS-485 ) sender. 1xMM. For SR-20 rack.
RTM-1485-2F8 American Fibertek RTM-1485-2F8 - video og to-veis data (RS -485) sender. 2xMM. For SR-20 rack.
UTF4250RX/SA Siqura UTF-4250RX/SA  Video/data mottaker Video to-veis data og I/O. 1xSM.12VDC
UTF4250TX Siqura UTF-4250TX-MSA - Mini video/data sender Video to-veis data I/O, 1 x SM  12VDC
 
<< 1 2
Copyright © 2020 Vicon Norway AS - All rights reserved
Forretningssystem og netthandel er levert av MultiCase™ Norge AS

(3.16.4.19)