15745
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.


Nyhetsmail

Motta nyheter per epost.

Media Converter 10/1000Mbps,

1 x SFP, 1 x RJ-45, eks power

Varenr:
CNMCSFP/Mttttt
CNMCSFP/Mttttt Comnet  Media Converter 10/1000Mbps, 1 x SFP, 1 x RJ-45, eks  power
CNMCSFP/Mttttt Comnet  Media Converter 10/1000Mbps, 1 x SFP, 1 x RJ-45, eks  power
Lenker: Produkt | Produsent | Support

Media Converter 10/100Mbps, PoE+ (30W IEEE 802.3af/at), Multimode, 2 Fibers, SC Connectors, 48VDC PSU sold separatly.

Recomended power supply :PS-DRA30-48A



Copyright © 2020 Vicon Norway AS - All rights reserved
Forretningssystem og netthandel er levert av MultiCase™ Norge AS

(3.16.4.19)