Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.


Nyhetsmail

Motta nyheter per epost.
Produsent:
Comnet (64)
D-Link (9)
Produkttype:
Svitsj (9)
1 2 3 4 >>
9024 6450 10589 6522 7021 11904 9021 6444 6278 6516 6519 6513 7545 12318 9018 6447 14797 14800 14794 8267 14992 8270 10580 10586 424
CLFE16EOC Comnet 16 Channel Ethernet over Coax Pass-Through PoE, 10/100Mbps, Industrial
CLFE16EOU Comnet 16 Channel Ethernet over UTP Pass-Through PoE, 10/100Mbps, Industrial
DINBKT3 Comnet 19inch Rack Mount DIN Rail Bracket, 4U, (Various Mounting Configurations)
PS-AMR2-24  24VDC 30Watt (1A) DIN Rail High Temp PoE Applications. Screw Terminals.
PS-AMR3-24  24VDC 36Watt (1.5A) DIN Rail High Temp PoE Applications. Screw Terminals.
PS-AMR4-24  24VDC 60Watt (2.5A) DIN Rail High Temp PoE Applications. Screw Terminals.
CLFE4EOC Comnet 4 Channel Ethernet over Coax Pass-Through PoE, 10/100Mbps, Industrial
CLFE4EOU Comnet 4 Channel Ethernet over UTP Pass-Through PoE, 10/100Mbps, Industrial
PS-DRA120-48A  48VDC 120Watt (2.5A) DIN Rail High Temp PoE Applications. Screw Terminals.
PS-DRA240-48A  48VDC 240Watt (5A) DIN Rail High Temp PoE Applications. Screw Terminals.
PS-DRA30-48A  48VDC 30Watt (0,6A) DIN Rail High Temp PoE Applications. Screw Terminals.
PS-DRA480-48A  48VDC 480Watt (10A) DIN Rail High Temp PoE Applications. Screw Terminals.
PS-DRA60-48A  48VDC 60Watt (1,25A) DIN Rail High Temp PoE Applications. Screw Terminals.
CNFE3TX2CXMSE Comnet 4G LTE Cellular VPN Gateway DIN-Rail and Wall Mountable 12-48VDC
CLFE8EOC Comnet 8 Channel Ethernet over Coax Pass-Through PoE, 10/100Mbps, Industrial
CLFE8EOU Comnet 8 Channel Ethernet over UTP Pass-Through PoE, 10/100Mbps, Industrial
NW2 Comnet Comnet AccessPoint/Client 5GHz Interne antenner, ekskl. braketter
NWBKT Comnet Comnet Montasjebrakett Vegg/Stolpe Passer til både AccessPoint og Client
NWK2 Comnet Comnet PTP-kit 5GHz AccessPoint & Client Interne antenner, ekskl. braketter
SFP-1 Comnet COPPER, 10/100/1000MBPS, RJ-45 For Use With CNGE2FE4SMS[POE][HO] Series
CTS24+2EOCPOE Comnet CTS SW 24 COPPERLINE COAX POE & 2 COMBO
Varenr CTS24+2EOCPOE Nyheter
DINBKT4 Comnet DIN Rail Mini Universal Mounting Bracket (Mini, Medium & Full Size Units)
DINBKT1 Comnet DIN Rail Mini Universal Mounting Bracket (Various Mounting Configurations)
DINBKT2 Comnet DIN Rail Mini Universal Mounting Bracket (Various Mounting Configurations)
DEM-310GT D-Link D-Link 1-port GBIC/SFP til 1000BaseLX inntil 10km over singlemode fiber, 2xLC
 
1 2 3 4 >>
Copyright © 2019 Vicon Norway AS - All rights reserved
Forretningssystem og netthandel er levert av MultiCase™ Norge AS

(3.16.4.19)